Project Description

Matrace zo studenej peny

NAKÚPIŤ

Matrace zo studenej peny na mieru i klasické rozmery

Matrace zo studenej peny uspokoja i tých najnáročnejších z vás. Vynikajú svojou výbornou elasticitou, tvarovou stálosťou a dlhou životnosťou. Vďaka výrobnej technológii s využitím nízkej teploty, dosahujú matrace zo studenej peny ďaleko väčšiu životnosť, než klasické PUR matrace. Veľa našich modelov má tvarovanie do tzv. nopiek, vďaka čomu dochádza k prirodzenej masáži a prekrveniu vrchnej časti pokožky. Studená pena môže mať rôznu hustotu prejavujúcu sa odlišnou tvrdosťou. Pri výrobe modelov matracov túto penu kombinujeme taktiež s ďalšími materiálmi, vďaka čomu získavame produkty so skvelými vlastnosťami.

Ponúkame typické rozmery pre matrace zo studenej peny, takže môžete vyberať z týchto veľkostí: 90×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Pokiaľ si z klasických rozmerov nevyberiete a máte posteľ atypických rozmerov, s ochotou vám vyrobíme matrac na mieru bez príplatku. Matrace priamo vyrábame, preto nie je problém vyrobiť akýkoľvek rozmer. Klasické rozmery máme skladom.

Matrace zo studenej peny vám poskytnú dokonalé pohodlie pre kvalitný odpočinok. Naviac ponúkame prijateľné ceny, takže si u nás určite vyberiete. Pokiaľ si neviete rady s nákupom vhodného modelu, zastavte sa v našej predajni, máme ich po celej ČR a SR.

CHEM SA POZRIEŤ NA MATRACE ZO STUDENEJ PENY
VIAC O MATRACOCH ZO STUDENEJ PENY
100
DOPRAVA ZDARMA

Prezrite si našu kompletnú ponuku matracov a postelí.

Radi vám s výberom pomôžeme.

NAKÚPIŤ