Preferencie každého z nás sa líšia, avšak matrace zo studenej peny sa pýšia radom skvelých vlastností a poskytujú podmienky pre komfortný a zdravý spánok. Tieto prednosti vás presvedčia:

Dokážu sa veľmi dobre prispôsobiť tvaru tela, čím poskytujú vhodnú podporu pre krk i chrbticu v akejkoľvek polohe. Studená pena vám poskytne ideálny komfort. Počas spánku nedochádza k žiadnym otlakom, ktoré by mohli obmedziť krvný obeh.

Studená pena sa vyrába rovnako ako polyuretánová PUR pena, menia sa iba vstupné suroviny. Vzniká špeciálnou technológiou za studena. Veľkou výhodou studenej peny je, že sa pri výrobe nepoužíva formaldehyd ani iné škodlivé látky.

HR pena bola podrobená intenzívnym záťažovým testom. Tie nepreukázali známky tvrdnutia, zmäknutie či zmeny tvaru, preto sa tieto matrace vyznačujú vysokou pružnosťou a tvarovou stálosťou.

Poskytujú dokonalé vetranie vzhľadom k otvorenej bunkovej štruktúre a prepojeniu buniek. Vďaka vyššej priepustnosti vzduchu a priedušnosti sa obmedzuje výskyt roztočov, plesní a ďalších mikroorganizmov, čo je skvelou správou predovšetkým pre alergikov.

Studená pena je skvelým materiálom tým, že sa dá vyrobiť o rôznej hustote. V ponuke možete nájsť matrace, ktoré kombinujú rôzne druhy pien s rozdielnymi hustotami aj odporom voči stlačeniu, čím sa uspokojí široké spektrum požiadaviek užívateľov.

Sú vhodné pre alergikov i astmatikov. Dobré hygienické a hypoalergénne vlastnosti zaručujú, že sa v matraci nehromadia roztoče, plesne ani ďalšie mikroorganizmy. Taktiež nezapáchajú a sú zdravotne nezávadné.

Studená pena je vhodná do postelí o veľkých rozmeroch, napr. manželských postelí. Neprenáša vlnenie, preto si môžete pokojne zaobstarať len jeden matrac pre oboch. Z tohto materiálu sa taktiež vyrábajú matrace s vyššou nosnosťou, ktorá u niektorých modeloch dosahuje až 150 kg.

PONUKA MATRACOV

Prečo dať prednosť matracu zo studenej peny?

Matrace zo studenej peny sú veľmi obľúbené, pričom ponúkajú skvelé podmienky pre kvalitný a zdravý spánok. Zaručujú príjemný spánok bez bolesti chrbta, prebdených nocí a ranného vstávania bez energie. Investícia do takéhoto matraca sa z pohľadu zdravia na dlhé roky oplatí. Matrac z HR peny sa vyznačuje celým radom výhod. Zhrňme si ich v nasledujúcich bodoch:

  • priedušnosť a vzdušnosť,
  • odolnosť, pružnosť, pevnosť a tvarová stálosť,
  • výborné ortopedické vlastnosti,
  • materiál bez použitia formaldehydu či iných škodlivých látok
  • antibakteriálne a hypoalergénne vlastnosti,
  • dobré termoregulačné vlastnosti,
  • dlhá životnosť.

Vyberajte matrac zo studenej peny na mieru i spomedzi klasických rozmerov

Matrace zo studenej peny sa radia k veľmi kvalitným matracom na trhu. Obrovskou výhodou je ich pružnosť a priedušnosť. Použitý materiál je tvorený otvorenou štruktúrou buniek, čím je zabezpečené optimálne prúdenie vzduchu. Tento fakt má zásadný vplyv na udržiavanie správnej hygieny lôžka. Väčšina modelov sa skladá z kombinácie studených pien o rôznych hustotách a ďalších materiálov, aby sme dosiahli ideálne vlastnosti pre rôzne potreby užívateľov. Takto sa optimalizuje tvrdosť jadra i plôch na ležanie, tvar sa upraví podľa absorbovaného tepla, čím sa matrac krásne prispôsobí krivkám vášho tela.

Matrace zo studenej peny priamo od výrobcu – 100% kvalita

Ak sa rozhodnete zainvestovať do modelu zo studenej peny, vyberať môžete z klasických rozmerov, prípadne si nechať vyrobiť matrac na mieru. Stavte na osvedčeného výrobcu s dlhoročnými skúsenosťami na trhu – Grossmann matrac, ktorý vám zhotoví matrac na želanie.

Kontaktovať Grossmann Matrac
100
DOPRAVA ZDARMA

Prezrite si našu kompletnú ponuku matracov a postelí.

Radi vám s výberom pomôžeme.

NAKÚPIŤ