Project Description

Matrace pre děti

NAKÚPIŤ

Detské kokosové matrace priamo od výrobcu

Detské matrace sú špecifické a od tých klasických sa odlišujú. Sú špeciálne vytvorené pre odpočinok detského telíčka, ktoré sa neustále vyvíja a rastie. K ich výrobe sú využívané také materiály, ktoré sú pre deti šetrné a poskytnú im dokonalú oporu.

Vyberať môžete z ponuky detské kokosové matrace z kombinácie netkanej textílie BIO-TEX (ovčia vlna) a kokos-latexovej dosky. Biotex je jedinečný materiál, ktorý sa využíva pre výplňovú funkčnú vrstvu. Má bezkonkurenčnú vzdušnosť, ideálne viaže vlhkosť a rýchlo sa jej zbavuje (až o 30% rýchlejšie než bežne používané materiály). Po ukončení životnosti matraca je model kompletne recyklovateľný, a to bez zaťažovania životného prostredia. Obľúbený je taktiež matrac zo 100% prírodného latexu, ktorý pochádza z prírodných zdrojov. Latexové matracezárukou kľudného spánku, nie len dospelých, ale i detí. Tento matrac je pevný, zároveň sa prispôsobí detskému telíčku, je priedušný a má snímateľný prateľný povrch. K dispozícii máme i ďalšie vysoko kvalitné modely, ktoré sú ideálne do detských postieľok.

Matrace do detskej postieľky ponúkame v rozmeroch 60 x 120 cm, alebo 70 x 140 cm s výškou matraca 8 cm. Detský matrac priamo od výrobcu – Grossmann matrace – je zárukou najvyššej kvality pri zachovaní prijateľných cien. Príďte sa poradiť do niektorej z našich predajní.

CHCEM PRE SVOJE DIEŤA TEN NAJLEPŠÍ MATRAC
100
DOPRAVA ZDARMA

Prezrite si našu kompletnú ponuku matracov a postelí.

Radi vám s výberom pomôžeme.

NAKÚPIŤ