Project Description

Matrace z pamäťovej peny

NAKÚPIŤ

Matrace z pamäťovej peny, matrace z lenivej peny

Matrace z pamäťovej peny sú jedny z najpredávanejších z našej ponuky. Táto pena sa vďaka špeciálnemu zloženiu dokáže presne prispôsobiť tvaru tela a vytvorí tak oporu chrbtice v tej najideálnejšej polohe. Typickým prvkom pamäťovej (inak taktiež lenivej alebo viscoelastickej) peny je pomalé vracanie sa do pôvodného stavu v mieste zaťaženia. Vyrába sa vo variantoch s rôznou tvrdosťou. Ich kombináciou je dosiahnuté maximálne pohodlie.

Viscoelastická pena vyniká výraznou priedušnosťou a tvarovou stálosťou. Je zárukou kvalitného komfortu pri ležaní a spánku, či už ležíte na chrbte, boku alebo na bruchu. Bez ohľadu na polohu tela, nedochádza k otlakom obmedzujúcim krvní obeh. Významným plusom je i ergonomické zónovanie matrace. Ležiaca plocha je profilovaná kombináciou masážnych nopiek, ktoré umožňujú jemné bodové premasírovanie pokožky. Pre zvýšenú intenzitu masáže sa v menej zaťažených miestach využívajú hlboké profily trojuholníkového tvaru. Tie v miestach najväčšieho zaťaženia podporuje uvoľnenie svalstva. Vďaka špeciálnej konštrukcií si matrac zachováva vynikajúce ortopedické vlastnosti.

Na akom princípe funguje matrac z pamäťovej peny?

Hlavná funkcia matraca z pamäťovej peny spočíva v tom, že keď je matrac zaťažený, vzduch v bunkách matraca sa presunie do susedných buniek. Takto sa pena elegantným spôsobom prispôsobuje okolo vášho tela. Akonáhle sa následne zaťaženie uvoľní, penová „pamäť“ zachováva krátku chvíľu tvar pred návratom do jej pôvodného stavu.

Typické rozmery pre matrac z lenivej peny sú: 90 x 200, 120 x 200, 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200 cm. My vám však vyrobíme matrac akéhokoľvek rozmeru a to bez príplatku. Stačí nás kontaktovať alebo navštíviť niektorú z našich predajní.

CHCEM SI DOKONALE ODPOČINÚŤ NA MATRACI Z PAMÄŤOVEJ PENY
VIAC O MATRACOCH Z PAMÄŤOVEJ PENY
100
DOPRAVA ZDARMA

Prezrite si našu kompletnú ponuku matracov a postelí.

Radi vám s výberom pomôžeme.

NAKÚPIŤ