Project Description

Pružinové matrace

NAKÚPIŤ

Pružinové matrace na mieru i klasické rozmery

Pružinové a taštičkové matrace sú stálicami na trhu a stále sa tešia veľkej obľube. Na výrobu pružinových matracov Grossmann používame iba špičkové pružiny Bonell, ktoré patria medzi najlepšie na trhu. Jednotlivé pružiny sú navzájom spojené prídavnými perkami, takže sa samovoľne nemôžu uvoľňovať a rozhodne nehrozí ich tlačenie skrz ležiacu plochu, ako tomu bolo v minulosti. Pre zvýšený komfort je pružinové jadro obalené vrchnou vrstvou peny. Kombinácia týchto materiálov poskytuje pohodlie osviežujúceho spánku a matrac sa perfektne prispôsobí vášmu telu.

Pružinové taštičkové matrace sú zárukou dlhej životnosti

Kvalitnejším variantom pružinových matracov sú taštičkové matrace. Rozdiel je v tom, že jadro obsahuje až 500 samostatných pružín, ktoré sú obalené textilnou látkou. Takýmto pružinám sa hovorí taštičky. Veľké množstvo taštičiek zaistí optimálne rozloženie hmotnosti ľudského tela. Každá pružina kopíruje telo zvlášť, takže sa matrace prirodzene prispôsobia tvaru chrbtice. Pružiny sa obecne pýšia dlhou životnosťou a pevnosťou, preto sú tieto modely ideálnou voľbou pre osoby s vyššou telesnou hmotnosťou. Len tak sa nepreležia.

Dodávané rozmery pre pružinové matrace sú: matrace 90 x 200, 120 x 200 či matrace 140 x 200. V prípade, že potrebujete iný rozmer, vyrobíme vám matrac na mieru bez príplatku.

Pozor! Tento typ nie je vhodný pre kombináciu s polohovacími roštmi! Pružinové a taštičkové matrace sa nedajú ohýbať.

CHCEM SI VYBRAŤ PRUŽINOVÝ MATRAC
100
DOPRAVA ZDARMA

Prezrite si našu kompletnú ponuku matracov a postelí.

Radi vám s výberom pomôžeme.

NAKÚPIŤ